KOHAM KH-LM2421B PALETLİ ÇALI VE YABANİ OT BİÇME MAKİNESİ
KOHAM KH-LM2421B, bahçeniz, tarla veya açık alanlarda çalı, yabani ot ve bitki örtüsü ile başa çıkmanın en etkili ve pratik yolunu sunar. Modern teknolojinin ve ergonomik tasarımın birleşimi ile tasarlanan bu makineler, hem profesyonel hem de kişisel kullanım için idealdir.
Teknik Özellikler
| Motor Marka / Model : | Loncin |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Silindir Hacmi : | 224 cm³ |
| Şase : | Çelik |
| Sürücü Motor Gücü : | 600 Watt |
| Kesme Genişliği : | 53 cm / 21" |
| Kesme Yüksekliği : | 30 - 120 mm |
| Yürüme Hızı : | 47 m / dk |
| Ağırlık : | 170 kg |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 0,70 / 3,00 lt |
| Uzaktan Kumanda İletişim Mesafesi : | 200 mt |
Avantajlar
KOHAM KH-LM2421B modelinin en önemli avantajlarından biri, hem ticari hem de hobi bahçeciliği için ideal bir seçim olmasıdır. Profesyonel peyzaj düzenleme projelerinde kullanılabileceği gibi, ev bahçelerinde de etkili bir şekilde yabani otları temizleyerek estetik bir görünüm sağlar. Bu makine, sizlerin güvenliğini de ön planda tutarak ilk etapta insan gücünü azaltıp, yine bu sayede iş verimini artırır.
Kullanım Alanları
KOHAM KH-LM2421B, geniş kullanım alanına sahiptir. Tarım arazileri, parklarda, bahçelerde ve orman kenarlarında çalıların ve yabani otların temizlenmesinde etkin bir rol oynar. Ayrıca, bu makine sahip olduğunuz bahçenin bakımını yaparken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Doğayla iç içe çalışanların ve tarımla uğraşanların vazgeçilmezi olacak bir üründür.
Sonuç
KOHAM KH-LM2421B Paletli Çalı ve Yabani Ot Biçme Makinesi, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış, yüksek performanslı ve dayanıklı bir üründür. Bahçe bakımınızı kolaylaştıracak, zamandan tasarruf ettirecek bu makine ile, hem profesyonel işlerinizde hem de kişisel projelerinizde yüksek bir verimlilik elde edebilirsiniz. Şimdi, bahçenizdeki tüm olumsuz durumlara son vererek yeşil alanlarınızı yeniden canlandırmanın tam zamanı!